Jsme kvalitní a rychlý pneuservis v Praze Více než 18 let jsme tu pro vás!

Vznik našeho pneuservisu se datuje již od roku 2003, kdy jsme po dlouholetých zahraničních zkušenostech založili pneuservis EuroTyres s.r.o. a začali působit v Praze a České republice.

Sídlo našeho pneuservisu je v průmyslové zóně Business park Průmyslová 11 (bývalý areál firmy Barvy – Laky) v Praze 10 – Hostivaři. Pneuservis EuroTyres s.r.o. se zabývá velkoobchodním a maloobchodním prodejem pneumatik. Nabízíme a zajišťujeme veškeré služby související s pneu (montáž - demontáž, vyvážení a skladování pneumatik atd.). Dále nabízíme našim zákazníkům čištění, leštění kol, ruční mytí, měření geometrie, brzd i tlumičů a případný malý servis. Novinkou je PickUP servis, který nabízíme jako jedni z prvních pneuservisů. Vyzvedneme tak vaše vozidlo kdekoli po Praze a přistavíme v dohodnutý čas.

logo Vianor

Jsme součástí VIANOR

Pneuservis EuroTyres s.r.o. je součástí skupiny VIANOR, která působí po celé ČR a v současné době má 22 servisních míst. Proto jsme schopni zajistit svým zákazníkům kompletní servis na území celé České republiky.

Náš pneuservis se zabývá prodejem všech typů a kategorií pneumatik jako jsou pneu pro osobní, VAN a OFF road vozidla.

Jsme specialisté na péči o vaše auto Splňujeme nejvyšší standard

U nás je vždy kvalita a zákazník na první místě! Služby našeho pneuservisu se snažíme poskytovat za velice příznivé ceny dostupné pro širokou veřejnost. Veškeré opravy na vozidlech s ohledem na jejich obtížnost se snažíme provádět na počkání!

  • Více než deset tisíc pneumatik skladem
  • Vysoká kvalita a rychlost našich služeb
  • Individuální přístup ke všem zákazníkům
  • PickUp servis - odvoz a přistavení vozidla
  • Výhodné uskladnění pneu pro stálé zákazníky
  • Rozvoz pneumatik v rámci Prahy Zdarma
  • Mnoho dalších prozákaznických služeb
Auta na přezutí pneumatik v pneuservisu EuroTyres v praze

Naše firemní klientela

Díky vysoké kvalitě našeho pneuservisu a nabízených služeb se naše firma stala smluvním partnerem zajišťujícím servisní služby pro společnosti nabízející operativní leasing i korporátní klientelu. Mezi naše stálé zákazníky patří například Arval, ALD, Business Lease, Hertz Lease a Škofin, Atlas Copco s.r.o., M2C s.r.o., Danone a.s., BAT, CTY GROUP a.s., Telefonica O2 Czech Republic a.s., Ahold Czech Republic.

Nabízíme tyto značky pneumatik

Automobily jsou naše vášeň Motorsport

Od roku 2020 spolupracujeme s celou řadou týmů, kterým poskytujeme zázemí a dodáváme špičkové závodní pneumatiky.

Ve spolupráci s:

Logo Pirelli
Motorsport pneuservis Praha EuroTyres