Jak si vybrat správný pneuservis v Praze?

Pokud hledáte kvalitní pneuservis v Praze a nejste rozhodnuti, především nechcete naletět, poradíme vám jaká fakta vám pomohou si vybrat ty nejkvalitnější. Po Praze a blízkém okolí je více než 500 pneuservisů, které zajišťují především výměnu, opravy, huštění a prodej nových pneumatik.

Jak poznat kvalitní pneuservis v Praze?

Důkazem, že majitel pneuservisu myslí podnikání v tomto oboru vážně je skutečnost, že vlastní minimálně dva zvedáky. Důležitým poznávacím prvkem profesionálního a kvalitního pneuservisu v Praze je vybavení, které vlastní a které při vykonávání svých služeb používá. Široký sortiment služeb naznačuje větší profesionalitu servisu. Lepší pneuservisy vlastní speciální stroje, díky kterým mohou vyměnit i pneu na offroadech, hustit pneu dusíkem nebo vyvažovat laserem.

Pro mnoho řidičů není výběr důležitý, což je obrovská chyba. Je to podobné jako u drahého luxusního auta. Také s ním při nutné opravě nevyrazíte k nezkušenému mechanikovi, který nemá vhodné vybavení k opravě a není kvalifikovaný. Stejný postup byste měli aplikovat i u úkonu jako je výměna letních pneumatik za zimní či naopak. Nevyplácí se jezdit do prvního pneuservisu, který po cestě potkáte a nemáte s ním zkušenosti.

Jaké služby další služby některé pneuservisy poskytují?

  • Kontrola geometrie a seřízení
  • Kontrola brzd a tlumičů
  • Čištění a naplnění klimatizace
  • Čištění interiérů
  • Drobné autoservisní práce
  • Opravy autoskel
  • Mytí osobních i nákladních vozidel

Buďte zvědaví a na vše se ptejte!

Vybírejte si pneuservisy v Praze, které mají otevřeno celoročně. Zdá se to jako nepodstatný fakt, ale co budete dělat při reklamaci koupené nebo opravované pneumatiky v období mimo jaro nebo podzim, v kterém zmiňované pneuservisy budou zavřené? Mezi další poznávací signál patří informovanost a proškolený personál. Nebojte se zeptat a nechte si poradit. Ve správném pneuservisu by vám měli poradit s typem, značkou, cenou i rozměrem vhodných pneumatik pro váš vůz.

Pokud nemáte vyřešené uskladnění vašich pneumatik

Rychlost, uskladnění nebo zkalibrování senzorů TPMS? Pro seriózní profi pneuservis po Praze žádný problém, spíše samozřejmost. Typický rozměr nebo typ pneu, který pneuservis nemá skladem, by měl servis dodat maximálně do 2-3 dnů. Dobrý servis vám také dokáže zařídit a nabídnout uskladnění použitých zimních nebo letních pneumatik v lepších podmínkách, než si je dokážete uskladnit sami.

A jak to chodí v našem pneuservise EuroTyres Praha?

Pokud si nejste jisti svým výběrem správného pneuservisu v Praze, kdykoli nás můžete kontaktovat a naši pracovníci vám příslušné informace sdělí jak to funguje přímo u nás. Třeba budete mile překvapeni a zjistíte, že pneuservis EuroTyres patří skutečně mezi prémiové pneuservisy.